Scenariusze zdalnych lekcji

Przedstawiono Scenariusze z edukacji technicznej, przyrodniczej, matematycznej, zawierające gotowe filmiki oraz konspekty lekcji.

Strona zawiera materiały na temat prowadzenia lekcji online: – przykładowe scenariusze zajęć – strony ze scenariuszami w podziale na etapy edukacyjne i przedmioty – jak prowadzić lekcje online – przygotowane kolekcje lekcji na odległość – dodatkowe materiały do wykorzystania.

Jaka jest wartość czasu w obliczu pandemii?

Na stronie Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Nowych Skalmierzycach przedstawiono scenariusz zdalnej lekcji wychowawczej.

Przedstawiono kolekcję scenariuszy i materiałów dodatkowych do zdalnych lekcji z różnych przedmiotów szkolnych dla różnych klas.

Przedstawiono gotowe scenariusze lekcji z historii dla różnych klas do pracy zdalnej z uczniami. Do każdego tematu są plik ze scenariuszem, załączniki, na których pracują uczniowie, oraz plik z linkami, a także plik „Zadania zintegrowane”, przeznaczony do samodzielnej pracy uczniów (zawiera zestaw pytań i poleceń).

Temat: „CTRL+P, CZYLI ILE DRZEW JESTEM W STANIE URATOWAĆ?”

Temat: ZAKUPY Z GŁOWĄ

Temat: KOMÓRKA ROŚLINNA I ZWIERZĘCA